Добредојдовте на КРУСЕЛ e-Store

Почитувани,

За да го искористите промотивниот купон од 500 денари треба да го пополните полето 

 *Внесете купон за попуст*

и да го внесете кодот QQ23JJ ✔️  

-напомена: Промотивниот купон важи за нарачка над 2000 денари

Најава на сметка

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS